Minimal İnvaziv ve Robotik Kalp Damar Cerrahisi DerneğiMİRC

Minimal İnvaziv ve Robotik Kalp Damar Cerrahisi Derneği

Davet

Değerli Meslektaşlarımız,
Sizleri, 12-14 Mayıs 2017 tarihlerinde Marriott Hotel Asia, İstanbul’da düzenlenecek olan 3.Minimal İnvaziv ve Robotik Kalp Damar Cerrahisi Sempozyumu’na davet etmekten onur duyuyoruz.
Mayıs 2014’te düzenlemiş olduğumuz 1.Minimal İnvaziv ve Robotik Kalp Damar Cerrahisi Sempozyumu 5 aktif katılımlı kurs, 10 canlı yayın ameliyat, 10 panel ve 540 kişinin katılımı ile ve Aralık 2015’te ISMICS ile birlikte düzenlemiş olduğumuz 2. Minimal İnvaziv ve Robotik Kalp Damar Cerrahisi Sempozyumu ve ISMICS 2015 Kış Çalıştayı, 6 aktif katılımlı kurs, 11 panel içerisinde 27 live in a box sunumu, 837 katılımcı ile başarıyla tamamlanmıştır.
3. sempozyumumuzda da, katılımcılara, modern teknolojinin sunduğu imkanları deneyimleyebilecekleri ve becerilerini geliştirebilecekleri aktif bir ortam sağlamayı hedefleyen ve zamanla gelenekselleşen kurslarımıza sempozyumun ilk gününde yer verilecektir. Bilimsel program içerisinde yer verilecek olan, live in a box vakaları katılımcılara MICS alanında ileri teknoloji yeniliklere ve alanında deneyimli uzmanların aktaracağı önemli bilgilere erişim imkanı sağlayacaktır. Sizlerin de desteği ve katılımı ile tartışmaların bilimsel değerinin daha da artacağına inanıyoruz.
Türk misafirperverliği ve İstanbul’un tarihi güzelliklerinin toplantımızın bilimsel zenginliğine katacağı anlam ile birlikte, sempozyumumuzun tüm katılımcılar için çok değerli fırsatlar yaratacağından şüphemiz yoktur.
İstanbul’da ev sahipliğini yapmaktan onur duyacağımız sempozyumumuzun sizler için de akıllarda kalıcı bir toplantı olmasını umuyoruz.
MIRC Yönetim Kurulu ve Sempozyum Organizasyon Komitesi